O Firmie

Nasza firma powstała w 1989 roku, przez co jest najdłużej działającą firmą parkieciarką w Gorzowie Wielkopolskim.

Nawiązując z nami współpracę, masz pewność, że trafiłeś Twój parkiet trafił w ręce profesjonalistów!

Dlaczego My?

 

Nasza firma powstała w 1989r. i jest najdłużej działającą firmą parkieciarką w Gorzowie Wlkp.
Świadczymy usługi najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a nasz profesjonalizm wynika z zamiłowania do tego, co robimy!

Pracujemy nad zapewnieniem komfortu ludziom w ich domach i zapewniamy najlepszą i najszybszą realizację po uczciwych cenach. Opowiadamy się za jakością, bezpieczeństwem i wiarygodnością, aby nasi Klienci mogli być pewni naszej pracy.

Od lat pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności, poszerzaniem obszarów naszej pracy i wykorzystaniem najnowszych narzędzi, aby Klient mógł otrzymywać najlepszą jakość. Staramy się podnosić umiejętności naszych ekspertów i korzystać z najnowszych technologii.

Głównym celem jest dostarczenie naszym klientom najlepszej jakości usług w konkurencyjnej cenie. Naszym celem jest rozwój naszego zespołu ekspertów, byśmy mogli dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania.

Zawsze na czas

Dbamy zarówno o czas Klienta jak i nasz własny. Swoją pracę wykonujemy z należytą starannością.

KONKURENCYJNE CENY

Zapewniamy konkurencyjne ceny naszych usług, dbając o ich najlepszą jakość, przekładającą się na realizacje.

PROFESJONALIŚCI

Nasz zespół tworzy grupa ludzi wykonująca swój zawód z ogromną pasją. Dokładamy wszelkich starań, by efekt finalny był najlepszy z możliwych.

SZEROKA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi powiązane z parkieciarstwem, ale również układanie tarasów, budowa oranżerii czy montaż pergoli i altan.

Nasze Usługi

Oferujemy szeroki zakres usług: od prac związanych z parkieciarstwem, poprzez montaż pergoli i altan aż po budowę oranżerii.